Netflix’in Bir Aylık Ücretsiz Deneme Özelliği Türkiye’de Kaldırıldı

0

Netflix’in yeni kullanıcılara ulaşmak için en etkili metotlarından biri olan bir aylık ücretsiz deneme özelliği artık Türkiye’de kullanılamıyor.

2012 yılında orijinal içerik alanına girmesiyle birlikte hızla büyüyen ve bugün dünya genelinde 167 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Netflix dizi, film ve belgesel izleme hizmeti veriyor. Netflix, yeni kullanıcılara daha cazip hale getirmek için bir ay ücretsiz deneme özelliği sunuyor.

Şirketin kısa sürede geniş kullanıcı kitlesine ulaşmasını sağlayan bu özellik, Türkiye pazarına girdiği ilk günden beri Türkiye kullanıcılarına da sunuluyordu.  Ancak Nayn.co‘nun haberi, Netflix’in Türkiye’de bir aylık ücretsiz deneme özelliğini kaldırdığını ortaya çıkardı.

Netflix’in destek sayfasında konuyla ilgili şu açıklama bulunuyor:

“Şu anda ülkenizde ücretsiz deneme sunulmamaktadır. Yeni üyeliğinizi başlatmak için Netflix.com adresine gidin, size en uygun planı ve ödeme seçeneğini seçin, e-posta adresinizi girin, bir parola belirleyin ve izlemeye başlayın. Netflix üyeleri, dizi ve film kataloğunun tamamına anında erişebilir. Yayın planları, cihazlar ve daha fazlasına ilişkin bilgiler Netflix nedir? başlıklı sayfada bulunabilir. Netflix üyeliğinizi başlattıktan sonra üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.”

Netflix’in Türkiye’den 1 ay ücretsiz deneme özelliğini neden kaldırdığı henüz belirsizliğini koruyor.

Kaynak: Nayn.co, Filmloverss

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.