Apple, İlk Orijinal Dizisi See İçin Mükemmel Bir Fragman Yayınladı

0

Apple TV+ için çıkacak ilk orijinal dizisi ‘See’ için bir fragman yayınladı. Jason Momoa’nın başrolünde oynadığı dizi, gelecekte görme yetisini kaybetmiş insanların yaşam öyküsünü konu alacak.

Apple, gerçekleştirdiği özel etkinliğinde Apple TV+’nın tanıtımını yaptı. Apple TV+ yapılırken, platforma çıkacak olan ilk Apple orijinal dizisi olan ‘See’ için de muhteşem bir fragman yayınlandı. Jason Momoa’nın başrolünde oynadığı See, gelecekteki bir zamanda görme yetisini kaybetmiş insan ırkının yaşamını konu alıyor.

Uzak gelecekte insan ırkı, bir virüs yüzünden yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Hayatta kalanlar ise görme yetilerini kaybediyor. Efsanevi bir şekilde görme yetisi olan iki kardeşin babası olan Baba Voss (Jason Momoa), kabilesini ve kızlarını; onları cadı olduğu gerekçesiyle öldürmek isteyen kraliçeye karşı savunmak zorunda kalıyor.

Nefes kesen sahneleriyle iki kabilenin amansız çatışmasını izleyeceğimiz See, 1 Kasım 2019 tarihinde Apple TV+ ile birlikte erişilebilir durumda olacak.

Fragman:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.