Greta Gerwig’in Yönettiği “Little Woman” Yurt Dışında Görücüye Çıktı!

0

Lousia May Alcott’un 19. yüzyılda yazdığı romanından uyarlanan “Little Women” da Saoirse Ronan, Emma Watson, Florence Pugh ve Elizia Scanlen, dört genç kızın 1860 yılında anneleri Marmee (Laura Pen) ve teyzeleri Marc (Meryl Streep) ile Massachusetts’deki hayatlarını anlatıyor.

 

Saoirse Ronan ailenin on beş yaşındaki asi kızı ( Lousia May’in alter egosu) Jo March‘ı canlandırıyor. Jo, komşusu Laurie (Timothée Chalamet) ile dönemin kadınlara dayatılan eski moda beklentilere direniyor. Dört genç kız hayatlarını kendi doğrularına göre biçimlendirmeye başladığında her biri kadınlığa doğru yolculuklarına çıkıyor.

Filmin yönetmen koltuğunda “Uğur Böceği”nin yönetmeni Greta Gerwig oturuyor. Gerwig’ın senaryosunu da kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Aşıklar Şehri ile ilk Oscar ödülünü alan Emma Stone,  son olarak Uğur Böceği ile olmak üzere 3 Oscar adaylığı bulunan Saoirse Ronan, usta oyuncu Meryl Streep ve Beni Adınla Çağır filmindeki performansı ile 22 yaşında Oscar adaylığı kazanan Timothée Chalamet yer alıyor.

Film yurt dışında görücüye çıktı bile, Türkiye’de vizyon tarihi  14 şubat 2020 olarak gözüküyor.

İşte yayınlanan son fragman;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.